O ubytovaní u nás

Domov / O ubytovaní u nás

O nás

O našich apartmánoch

Apartmánový dom

Ponúkame Vám komfortné ubytovanie v štyroch apartmánoch v obci Bešeňová, priamo v srdci Liptova. Apartmány boli postavené v roku 2012, no aj napriek 8 ročnej prevádzke, vyzerajú ako nové. Celkovo ponúkame pre Vás 16 pevných lôžok, 8 prísteliek a 2 detské postieľky. Domáce zvieratá všetkých druhov, nie sú u nás povolené.

Okolie

V obci je celoročne otvorený aquapark Bešeňová, ktorý je od apartmánov vzdialený 20 minút chôdze, prípadne 3 minúty autom na neplatené parkoviská. Neďaleko sú Kúpele Lúčky, prípadne aquapark Tatralandia. V zimnom období je to hlavne lyžiarske stredisko Jasná či Skipark Malinô Brdo a veľa ďalších miest na Vaše nezabudnuteľné zážitky, či už s rodinou alebo priateľmi.

Stravovanie

Každý z apartmánov má vlastnú, plne zariadenú kuchyňu. No v prípade, že by ste si chceli oddýchnuť od varenia, máte možnosť navštíviť len 80 m od svojho apartmánu reštauráciu s detským kútikom a stravovaním až do 23:00. Prípadne veľa iných reštaurácií je v okruhu 2 km.

Prevádzkový poriadok

Tak ako vy, aj ostatný ubytovaný hostia v našich alebo susedných apartmánoch si chcú užiť a zároveň oddýchnuť v tichom prostredí a preto Vás prosíme o dodržiavanie nočného kľudu a to v čase od 22:00 do 7:00.

Komfortné

APARTMÁNY V BEŠEŇOVEJ